Където времето нямаше власт

ИндексИндекс  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Създайте нова тема   Напишете отговорShare | 

Между другото :?:

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
botchetonaradost

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Между другото :?:    Вто Авг 29, 2017 12:14 pm

Честит рожден ден на теб, слънчо златен <3

Много се радвам че си до мен, радвам се, че те познавам, абе като цяло голяма Радост е Very Happy така и ти , порастваш днес <3

Не мога да пиша поеми, нито стихове, особенно но Български, но мога да ти споделя нещо.

Мога да ти споделя как ме караш да се чувствам всеки ден, когато се събуждам и първата мисъл в главата ми си ти.

Чувствам се страхотно, всъщност, не съм се чувствал толкова добре вътрешно от няколко години. Причината? Ами ти, явно Razz Не знам как и защо, но фактът, че си до мен ме зарежда и мотивира.

Мотивира ме до такава степен, че аз искам да се събудя, искам да посрещна деня си, искам да свършва всичко което мога и още отгоре, а не винаги е било така, не и без теб <3

Много ама много съм благодарен, че си в моят живот и че те познавам. Леко по лека ти се превърна в доста важна за мен и аз много те ценя.

Винаги искам да се чувстваш добре и да ти е спокойно, да можеш да споделяш и нашата връзка никога да не те задушава, напротив, да те отпуска!

Обичкам те безкрайно, Честит рожден ден на тееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееб <3 <3 <3 :*

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Между другото :?:
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1